בקבוקי שתייה מותאמים אישית: הוספת מגע של סגנון וזהות
בקבוקי שתייה מותאמים אישית: הוספת מגע של סגנון וזהות

בקבוקי שתייה מותאמים אישית: הוספת מגע של סגנון וזהות

כאשר יש כמעט לכולם מוצר דומה, מתחיל העיסוק בזיהוי והפרדה. לכל אחד יש טלפון סלולרי ולכן רובנו בוחרים קייס לטלפון כדי שיהיה קל לזהות אותו. באותו אופן, אנחנו גם מסמנים את המפתחות שלנו בעזרת מחזיקי מפתחות ועוד. היום, בכל מפגש, מתמלא השולחן די מהר בבקבוקים תרמיים של הנוכחים – גם הם דורשים התאמה אישית. 

איך מתאימים אישית בקבוקי שתייה?

המטרה של התאמה אישית של בקבוק השתייה לבעליו, היא כפולה: ראשית, אנחנו רוצים לזהות את הבקבוק שלנו מבין קבוצה של בקבוקים דומים וכמובן, בקבוק עם שם קל יותר לזהות. שנית, כדי להשתמש גם בבקבוק השתייה כאביזר עיצובי שניתן להביע גם בעזרתו סגנון אישי והעדפות. גם תחום ההתאמה האישית של בקבוקי שתייה התחיל, כמו בתחומים דומים שקשורים בסגנון אישי, בעבודות עצמאיות של משתמשים פרטיים – היו כאלה שבחרו להשתמש במדבקות ולעטר את בקבוקי השתייה בסמלים מוכרים, דמויות אהובות ודמויי צמחים וחיות והיו כאלה שבחרו להשתמש בעטים או צבעים מותאמים לחומר וציירו בעצמם על הבקבוק את הציורים המועדפים עליהם. כיום, ישנן שפע של אפשרויות להדפיס עטיפה מדויקת לבקבוק שתיה קיים או להוסיף התאמה אישית כבר במעמד רכישת בקבוק השתיה.

מה היתרונות של בקבוקי שתייה מותאמים אישית?

בקבוקי שתייה מותאמים אישית יכולים להיות בקבוק עם שם, בקבוק בצבע האהוב או בקבוק מעוטר בדוגמאות אהובות או אמנים מוערצים ויש להם שפע של יתרונות ושימושים אפשריים. ראשית, בקבוק מותאם אישית יכול לשמש כאמצעי להבעת סגנון אישי או אמירה מקורית. בנוסף, בקבוק עם שם או בקבוק מותאם אישית באופן שונה הוא בקבוק שקל לזהות, במקרה הצורך ולהימנע משימוש משותף עם אחרים בבקבוק שתייה, מנהג שעלול להוביל להעברה של מחלה מדבקת או זיהום. כמו כן, לבקבוקי שתייה רב פעמיים יש יתרון גם בתחום הקיימות, שכן הוא מצמצם את השימוש בבקבוקי שתייה חד פעמיים. בקבוקי שתייה מותאמים אישית יכולים להיות הסיבה שבגללה ילדים לא יישכחו לקחת איתם את הבקבוק, ביציאה מן הבית וגם יעלה את הסיכוי שיקפידו על שימוש בו ועל שתיית מים.

רעיונות מיוחדים להתאמה אישית של בקבוק שתייה

עיצוב בקבוקי שתייה עם לוגו החברה, עבור העובדים והלקוחות או בחירה בעיצוב בקבוק עם שם הן בחירות קלאסיות ומוכרות. אספנו כמה רעיונות מיוחדים יותר, להתאמה אישית של בקבוקי שתייה:

 • ניתן להדפיס עיצוב משפחתי לבקבוקי השתייה של המשפחה הגרעינית. עיצוב משותף על בקבוקי שתייה בצבעים שונים יכול להיות שילוב של קבוצתיות וייחודיות, במידה מוצלחת.
 • בקבוקי שתייה ניתן להתאים אישית גם לקראת הענקתם כמתנה, כך ניתן להדפיס טקסט של ברכה על הבקבוק עצמו, להוסיף תאריך ולהפוך את הבקבוק למזכרת נהדרת.
 • בקבוקי שתייה רבים מעוצבים בשילוב תמונות של כוכבי ילדים או אמנים מפורסמים – אפשר להוסיף לבקבוק כזה גם ציטוט מעניין של הדמות המצולמת או שורה משיר אהוב של זמר או של זמרת.
 • בקבוקי שתייה מעוצבים בשילוב תמונה של בני המשפחה יכולים להיות הבקבוק של ילדי המשפחה לקחת לגן או לבית הספר ויכול להיות גם מתנה מרגשת עבור סבתא אוהבת או דוד מעריץ.
 • אם אתם מוותרים על שפע העיצובים שחוזרים על עצמם ונמצאים על בקבוקי שתייה רבים, אפשר לנצל את ההזדמנות ולהתאים את הבקבוק באופן האישי ביותר, בעזרת יצירה מקורית, יהיה זה שיר, סיפור, צילום או ציור.

בקבוקי שתייה מותאמים מעצבים קהילה שמקפידה על שתיית מים

התאמה אישית של בקבוקי שתייה רב פעמיים, היא חלק ממגמה שמבטיחה את המשך השימוש בבקבוקי שתייה כאלה גם בעתיד הנראה לעין – העיסוק בעיצוב בקבוקי שתייה ושילוב האופנות והטרנדים בעיצוב הבקבוקים שומר את הבקבוקים בזיכרון ובמקביל, גורם לכולם לרצות להציג את הבקבוקים המעוצבים והמותאמים שלהם, מה שמוביל להגברה טבעית של תדירות שתיית המים והגדלה של כמות המים היומית שנצרכת, הרגל שמשפיע לטובה על מראה העור, על יכולות החשיבה, על חדות החושים וגם על בריאות האיברים הפנימיים ועל תקינות מלאכת פינוי הפסולת בגוף, שנשענת על משק המים.

לסיכום

בקבוקי שתייה רב פעמיים הם פריט חיוני עבור רובנו והם משמשים במקביל, גם כפריט אופנתי שניתן להביע בעזרת עיצובו טעם וסגנון אישיים וגם ככלי שימושי שמאפשר לנו לשאת איתנו שתייה זמינה, בטמפרטורה קרה ונעימה לשתייה.

בחירת בקבוק השתייה התרמי הנכון: מדריך לקונים
כך נשפר את חווית התה או הקפה שלנו עם כוס תרמית

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם

 • בקבוק ספורט מומלץ לאימונים

  בקבוק ספורט מומלץ לאימונים

  כאשר מדובר באימונים אינטנסיביים, חשוב לשמור על רמת נוזלים גבוהה בגוף כדי לשפר את הביצועים ולמנוע התייבשות. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא באמצעות בקבוק ספורט מתאים. בקבוקי ספורט מגיעים במגוון גדלים, חומרים ועיצובים, ולכל אחד מהם יתרונות משלו....

  לקריאה
 • מה צריך בשביל קמפינג?

  מה צריך בשביל קמפינג?

  קמפינג זאת פעילות מהנה המאפשרת להתחבר לטבע ולהתנתק מחיי היום-יום העמוסים שלנו. כדי להבטיח שתהיה לנו חוויה נעימה ונוחה, חשוב להצטייד בציוד מתאים. במאמר זה נסקור את הציוד החיוני שצריך לקחת לקמפינג, כולל טיפים והמלצות לשדרוג החוויה. הכנה לחוויה הראשונה...

  לקריאה
 • כמה מ"ל זה כוס מים?

  כמה מ"ל זה כוס מים?

  בעת בישול, אפייה או צריכת מים יומיומית, חשוב לדעת בדיוק כמה מ"ל יש בכוס מים. המדידה המדויקת יכולה להשפיע על תוצאות המתכונים וכמובן על המעקב אחר צריכת המים היומית. במאמר זה נסקור את השיטות השונות למדידת כוס מים ונציע פתרונות...

  לקריאה