תקנון אתר

כללי

אתר www.laken.co.il (להלן “האתר”) הינו אתר אינטרנטי, המנהל בין היתר גם חנות וירטואלית, ומציע ללקוחותיו מידע ומכירת מוצרים שונים (להלן “השירותים”). האתר הינו בבעלות כתום מוצרי איכות בע”מ (להלן “החברה”).

כל הרוכש שירותים/מוצרים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר ומשתתף בפעילות המוצעת באמצעות האתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.

תנאי השימוש

רשאי לקנות באתר כל אדם מעל גיל 18 שנים או תאגיד רשום בישראל, המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל מאחת מחברות האשראי הפעילות, או שיש ברשותו חשבון PAYPAL. ניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ויזה, ישראכרט, מאסטרכרד ואמריקן אקספרס בלבד וכן תשלומים באמצעות פייפאל.

הפעולות המתבצעות באתר יהיו אך ורק למטרת קבלת מידע ו/או שירותים או הזמנת מוצרים. אין לעשות שימוש באתר לכל מטרה אחרת.

הזמנתו של הרוכש לרכישת מוצרים או לקבלת שירותים תתקבל בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים: (1) ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי (או פייפאל) של הרוכש; (2) המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי; (3) המען בו יש לספק את השירות נמצא במפת החלוקה של החברה; (4) הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון.

מחירים והזמנת מוצרים

על מנת לבצע הזמנת מוצרים באתר, על הגולש למלא את כל שדות החובה בטופס ההזמנה. כמו כן, הגולש יתבקש למסור את פרטי כרטיס האשראי שבאמצעותו יבצע את הקנייה ואת מספר תעודת הזהות של בעל כרטיס האשראי. תהליך הסליקה מתבצע בשרת חיצוני ומאובטח של חברת הסליקה ואשר קיבל אישור מיוחד לכך מחברות האשראי. פרטי כרטיס האשראי ומספר תעודת הזהות אינם נשמרים במאגר הנתונים של האתר.

באתר מוצגות תמונות של מוצרים שונים. התמונות נועדו להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים. משתמש באתר יכול להוסיפו לעגלת הקניות, לאחר שבדק את צבעיו, גודלו ומחירו. ניתן לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת, בסיום ההזמנה יש לאשר את ההזמנה בקופה.

במקרה שבוצעה הזמנה למוצר המוצג באתר והתברר כי המוצר אזל, החברה מתחייבת להודיע באמצעות דואר אלקטרוני או טלפונית ללקוח על החוסר בפריט, ולהציע פריט חלופי או ביטול ההזמנה.

המשלוח יבוצע במרבית המקרים תוך 2 ימי עבודה אך במקרים מסויימים יתכן והמשלוח יבוצע עד שמונה ימי עבודה מרגע אישור ההזמנה. במידה ובוצעה הזמנה מיוחדת, למשל במסגרת מבצעי מכירות של אתרי קופונים, מועד האספקה יקבע מול החברה בנפרד או כפי שיפורסם על ידי החברה.

החברה שומרת לה את הזכות לבטל הזמנות, גם אם שולמו, ולבצע זיכוי כספי מלא, בכל מקרה של תקלה באתר או טעות בנתונים המוצגים באתר, כולל בגין מחיר שגוי, מלאי לא מעודכן או כל פריט מידע אחר הקשור במוצרים הנרכשים, או בגין אי יכולת לספק את המוצרים בזמן או למקום שאליו ביקש הלקוח ובלבד שאם הסיבה היא טעות או תקלה אשר קרו בתום לב וללא כוונה להטעות את הצרכן.

פרטי רוכש השירותים/מוצרים ואבטחת האתר
בעת ביצוע הזמנה לרכישת שירותים באמצעות האתר, יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו’ (להלן – הפרטים). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ”ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יתכן וינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לחברה ו/או מי מטעמה הזכות לבטל את ההזמנה/רכישה.

פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההזמנה ופרטי הרוכש, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL), המקובל בסחר אלקטרוני, למחשב עיבוד הנתונים של החברה. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט לחברת הסליקה ולחברת כרטיסי האשראי, וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש. החברה משאירה לעצמה את הזכות להשתמש בפרטים שימסור הרוכש לצורך ניתוח מידע סטטיסטי.

בכפוף לתנאי ומגבלות חוק הספאם, החנות תהא רשאית לשלוח ללקוחות האתר מידע רלוונטי ו/או עידכונים חשובים הנוגעים לרכישה שביצעו או למוצר שרכשו, וכן הודעות לגבי השלמת רכישה שהחלו בה ולא סיימו, ולפנות אליהם בכתב, בעל פה או באמצעות דואר אלקטרוני.

החברה מפעילה מועדון לקוחות ומנהלת רשימת דיוור ובהתאם שולחת מעת לעת מידע פרסומי, בכפוף לחוק הספאם. שליחת מידע פרסומי מעין זה תתבצע אך ורק ללקוחות אשר אישרו רישום לרשימת הדיוור של החברה. לקוח אשר קיבל מהחברה הודעת דיוור פרסומית רשאי ויכול לבקש הסרה מרשימת הדיוור באמצעות הקישור הנמצא בכל הודעה כזו הנשלחת על ידי החברה. במידה ועקב טעות כלשהי במערכות שלנו גולש קיבל מאיתנו הודעה פרסומית בלא שמסר אישור מקדים ומפורש לכך, אנו מתנצלים מראש ונדאג להסיר את כתובת המייל מיד עם קבלת הודעה על כך.

תשלום בגין השירותים/מוצרים

התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, והחיוב מתבצע בשקלים. כל המחירים באתר כוללים מע”מ. סך הסכום המחויב יופיע בעגלת הקניות, לאחר אישור ההזמנה ויכלול את כל הפריטים שהוזמנו ויפורטו דמי המשלוח המתאימים להזמנה.

אישור ההזמנה וביצועה מותנים בקבלת אישור לעסקה מחברת האשראי. במידה ואין אישור לביצוע העסקה, הגולש יקבל על כך הודעה על אי אישור ההזמנה.

לצורך ביטול תשלומים שבוצעו בכרטיסי אשראי, במקרה של ביטול עסקה או זיכוי מלא או חלקי, יספק הלקוח לנציג החברה את מספר הכרטיס בטלפון על מנת לבצע את הזיכוי.

מדיניות משלוחים ואספקת מוצרים

המשלוחים יבוצעו לאזורים בתוך ישראל, המוגדרים בתקנון המשלוחים (למעט ישובים בודדים, אליהם לא נוכל להגיע ומולם יעשה התיאום לדרך הגעת המוצר טלפונית).

מחירי משלוח מוגדרים באתר.

במידה ונבחרת אפשרות משלוח על-ידי דואר ישראל או במקרה של משלוח באמצעות שליח עד הבית, ככל שאפשרות משלוח זו תהיה זמינה באתר, המשלוח יתבצע לכתובת שנמסרה בתהליך ההזמנה, אלא אם צוין אחרת. במידה והכתובת הנמסרת היא לבית עסק, יש לציין את שם בית העסק בהזמנה.

אספקת המוצרים הנעשית על ידי חברת המשלוחים, תהיה בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים. במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא (מצב בטחוני, מזג אויר וכד’), החברה תמצא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. החברה תקבל את ההחלטה הסופית בנוגע לביטולו של כל משלוח.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך, את מחירי המשלוחים.
הזמנות אשר נשלחות בדואר רשום נשלחות באמצעות רשות הדואר. לחברה אין שליטה על הטיפול במשלוח על ידי רשות הדואר ועל משך הזמן בפועל. מניסיון החברה, דבר דואר רשום מגיע אל הסניף הדואר הקרוב לכתובת שצויינה תוך 2-7 ימי עבודה ואז נשלחת אל הרוכש הודעה על דבר דואר רשום שעליו לאסוף מהסניף.

החזרת מוצרים וביטול הזמנות

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981

מוצר אשר הגיע לבית הלקוח ולא נעשה בו שימוש והוא שלם באריזתו המקורית, ניתן להחזיר לחברה תוך 14 יום ע”י משלוח אל החברה (המשלוח ישולם ויבוצע ע”י הלקוח). האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין חלה על הלקוח המזמין.

כרטיס האשראי אשר חויב בעסקה, יזוכה במחיר המוצר המוחזר.

לא יזוכו דמי המשלוח אשר שולמו.

במידה ובוצעה הזמנה עבור מוצר מיוחד, שבו המזמין ביקש כי ייעשו שינויים מיוחדים במוצר, עבורו בלבד, או הזמנת מוצר אשר אינו מוחזק במלאי בשוטף, לא תהיה אפשרות להחזיר מוצר זה, בהתאם לחוק להגנת הצרכן.
מעת לעת, ובמוצרים מסויימים, נוהגת החברה לאפשר החזרת מוצרים גם במהלך 30 יום ממועד הרכישה וגם אם נעשה שימוש במוצר. מדיניות זו הינה מעבר לדרישת החוק והחברה אינה מתחייבת להנהיג אותה לגבי כל המוצרים וגם רשאית להגביל את תוקף מדיניות זו למועדים מסויימים או אף להפסיקה על פי שיקול דעתה הבלעדי.

בעלות ושמירה על זכויות

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע”י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג’ המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר. החברה מתירה למשתמש “להוריד” (download) נתונים למחשבו האישי לצורך שימוש אישי בלבד שאינו מסחרי, היתר זה כמו גם כל פעולה חוקית אחרת באתר, אין בהם כדי להקנות למשתמש זכות קניינית כלשהי במידע האמור בפרט ובאתר ובתוכנו של האתר בכלל.

המשתמש מתחייב שלא להעלות (UPLOAD) לאתר כל מידע מכל סוג ומין שהוא, המפר את זכויות היוצרים, סימני המסחר ו/או כל זכות קניינית אחרת ו/או חומר פורנוגראפי ו/או חומר שיש בו חשש ללשון הרע וכו’. העלה המשתמש מידע ו/או חומר כאמור לעיל, מתחייב הוא לשפות את החברה ו/או מי מטעמה ו/או את מפעילי האתר בגין כל נזק ו/או הוצאה (לרבות שכ”ט עו”ד והוצאות משפט), שייגרמו להם כתוצאה מהתנהגותו הבלתי ראויה של המשתמש, הנזכרת לעיל.

האתר עשוי להכיל קישורים “לינקים” לאתרים אחרים ברשת האינטרנט. החברה מספקת לינקים אלו לנוחות בלבד ואין היא נושאת באחריות למידע המופיע בהם או באתרים אחרים המקושרים אליהם, לתוקפם ולחוקיותם. רוכש המבקש לעשות שימוש בלינקים אלו, עושה זאת על אחריותו בלבד.

החברה תהא רשאית לסגור את האתר, לבטל שירותים או לצמצמם. כמו כן, תהא החברה ראשית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.

כל מחלוקת שתתגלע בין רוכש ו/או גולש באתר לבין החברה, הנוגעת לרכישה או כל פעילות אחרת באתר האינטרנט, תתברר בישראל בבתי המשפט בתל-אביב בלבד.

זכויות יוצרים במוצרים בעיצוב אישי
החברה מאפשרת ללקוחות להזמין, בין יתר המוצרים, גם בקבוק בעיצוב אישי. הלקוח רוכש מהחברה את הבקבוק וכן משלם על שירות ההדפסה. הקובץ אשר נשלח להדפסה מועבר על ידי החברה ישירות להדפסה ללא בדיקה של תוכן הקובץ. החברה אינה אחראית על תוכן התמונות או הקבצים שמועברים לה לצורך הדפסה. כמו כן, לחברה אין יכולת לבדוק את זכויות היוצרים של החומר המועבר לה להדפסה והאחריות לכך חלה על הלקוח המזמין בלבד. יודגש כי עבירה על חוק זכויות יוצרים הינה עבירה פלילית.

הגבלת אחריות
החברה שואפת לכך שכל מוצריה יהיו תקינים ובאיכות הגבוהה ביותר. יחד עם זאת, יתכנו מקרים בהם קיים ליקוי כלשהו באי אלו מהמוצרים. במקרה כזה, זכאי הרוכש לפנות לחברה ולהתריע על כך. החברה תבדוק את התלונה, יחד עם יצרן המוצר ותהא רשאית להחליף את המוצר הלקוי במוצר זהה או לזכות את הקונה בסך התמורה ששולמה על אותו המוצר, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה.

האחריות הבלעדית לכל המוצרים ולגבי כל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים, טיב המוצרים, תכונות המוצרים, תמונות המוצרים וכיו”ב, חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים, על-פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן.

החברה לא תהיה אחראית על כל נזק שעלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי הולם או שגוי במוצרים.

התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי ייתכנו הבדלי בצבעים או שינויים אחרים בין מראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.

החברה אינה אחראית על מוצרים שהתקנתם תלויה בקונה ושניזוקו כתוצאה מהתקנה לא נכונה.

בכל מקרה חבות החנות, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע”י הרוכש.

החנות ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכך שהשרת אשר באמצעות עובד האתר יהיה נקי מוירוסים או מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הרוכש או בציוד אחר של הרוכש כאשר הוא נכנס ו/או מזמין או שירותים ו/או משתמש באתר. כמו כן, החנות לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית באתר שנעשית על ידי רוכש כלשהו או צד ג’ כלשהו שאינו בשליטה של החברה. החברה תהא רשאית להפסיק או למנוע את התקשרות או הגישה של רוכשים לכל חלק שהוא באתר או באתר כולו בכל שלב.

שיפוי ופיצוי בגין שימוש בלתי ראוי באתר
כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החנות ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה /או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם.

הרשמה לחברים
אתר לאקן מאפשר לגולש להירשם כחבר באתר. בעת הרישום יש להכניס שם משתמש, סיסמה וכתובת אימייל. גולש שנרשם לאתר כחבר, יוכל לקבל מסרים מהחברה באמצעות תיבת מסרים מיוחדת שתוקצה לו באתר לאחר הרישום. הרישום גם מאפשר שמירה של פרטים כלליים שיחסכו זמן בתהליך ביצוע הזמנה כגון כתובת למשלוח, שם וכדומה. בעת הרישום הגולש צריך לבחור האם הוא מסכים או לא מסכים להצטרף לרשימת התפוצה של החברה. במידה והגולש אישר זאת, החברה עשויה מעת לעת לשלוח לגולש הודעות בדבר עדכונים חשובים, מבצעים וכדומה. כל גולש רשאי בכל זמן שהוא לבקש להסיר את שמו וכתובת המייל שלו מרשימת התפוצה.

שירות לקוחות
שרות הלקוחות שלנו ניתן באמצעות פניה בעמוד “צור קשר” או בטלפון המצוין בעמוד זה. שירות הלקוחות נועד לסייע בקליטת ההזמנה, מתן מענה לשאלות שעלולות לעלות בנוגע לפריטים שונים, מחיריהם וזמינותם במלאי, לפתור בעיות לפני ואחרי משלוח, לסייע בגלישה באתר וכן לשמוע תלונות ומחמאות.

שירות הלקוחות זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע באימייל info@laken.co.il או בטלפון 03-5350222 (בימים א-ה בין השעות 10 ל-17)

כתובת החנות: ת.ד. 4715 גני תקווה, מיקוד 55900